I mandarinková šťáva jde z koberce bez problému dolů. Jen to chce strojovou metodu čištění Praha

 In Nezařazené

A SERVIS LIPKA, s.r.o. Praha čištění koberců realizujeme čištění koberců pomocí strojové kotoučové metody, která je dnes mnohem modernější a než ostatní metody, se kterými se v nabídce jiných úklidových firem můžete setkat. Například suchá metoda čištění. Nemůžeme říct, že by neměla žádná pozitiva, je vhodná pro koberce z velmi jemných vláken, které vyžadují opravdu jemné zacházení. Jenže právě pro velkou šetrnost tohoto čištění nikdy nemůžete zajistit, že z koberce odstraníte opravdu odolné skvrny.

Takže je to metoda spíše udržování čistoty koberců, na kterých nejsou prakticky žádné skvrny. S další metodou, s níž se můžete setkat, je extrakční metoda. A ta už nemá výhody vůbec žádné. Jedná se o mokré čištění koberců, kdy koberce musí schnout opravdu dlouho, aniž by po nich kdokoli chodil, jinak by se tam mohla dostat opět špína a usadit se mnohem více, když je koberec mokrý, ale je zase nemožné se úplně vyhnout tomu, aby se po něm nechodilo tak dlouho, jak je to potřeba.

Je…

Navíc toto čištění mnohdy zanechává na koberci vleky po špatně odstraněné chemie z koberce, takže to také není řešení pro dokonalé vyčištění vašeho koberce. Ale hloubkové čištění už tím řešením je. My užíváme silný kotoučový stroj, který je i zároveň k vašemu koberci i šetrný, takže ho čištěním nijak neponičí. Ten pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou chemii do koberce tak dlouho, dokud nedojde k odstranění všech nečistot, a to samozřejmě i těch, které jsou usazené do hloubky vašeho koberce.

Tato metoda je skutečně účinná, protože námi používaná kosmetika se spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce a kromě všech nečistot bezpečně zlikviduje i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie. Chemie je sice účinná, ale šetrná, takže nevadí ani alergikům. Poté veškeré nečistoty vysajeme pomocí vysokotlakového třímotorového vysavače a pečlivě a do sucha odsajeme všechny nečistoty. Strojová metoda funguje stoprocentně a nemusíte se obávat, že by na vašich kobercích zůstaly po čištění jakékoli fleky.

Je…

Je ovšem třeba říci, že tato metoda čištění není vhodná pro úplně všechny druhy koberců. Proto je třeba hned říci, jaký typ koberce máte, abychom mohli ověřit, zda je pro váš koberec tato metoda čištění vhodná. Ale pokud je typ koberce vhodný, dokáže z něj vyčistit opravdu cokoli. Například naši klienti se báli, že nepůjde z jejich koberce odstranit mandarinková šťáva, která omylem skončila na koberci.

Ale pro náš kotoučový stroj to nebyl opravdu žádný problém a povedlo se nám jej odstranit již během prvního čištění. Některé skvrny je potřeba čistit na dvakrát, ale často se to nestává, většinou si s tím kotoučový stroj poradí hned napoprvé. Takže pokud potřebujete vyčistit koberec, netrapte se s tím a raději to svěřte nám.

Recent Posts

Leave a Comment