Na strhávání polepů je potřeba mít i trochu fyzické síly a trpělivosti

 In Nezařazené

Naše firma A SERVIS LIPKA se snaží svým zákazníkům poskytovat ty nejlepší možné služby, jaké jsou dnes dostupné a reálné. Proto neustále sledujeme nové trendy a zdokonalujeme naše služby, abychom nenabízeli zastaralé a přeživší metody. Jaký smysl má nabízet něco, o čem víte, že není nejlepší? Nás samotné by netěšilo nabízet něco, o čem bychom věděli, že to není to nejlepší, co je dostupné.

Odstranění lepidla ze skla oken a výkladů po stržených reklamních polepech

Když se už něco dělá, má se to dělat pořádně. I náš přístup je jeden z mnoha faktorů, proč dokážeme uspokojit trh v České republice. Je také potřeba připomenout, že mezi spokojené klienty patří nejen velké obchodní řetězce, firmy, zdravotnická či kulturní zařízení, ale i majitelé menších obchodů, hospůdek nebo drobní majitelé domů, bytů a ostatních menších nemovitostí.

Nabízíme naše služby všem zákazníkům, kteří o ně požádají. Úklidová činnost této firmy je plně zaměřena na prvotřídní kvalitu a nejvyšší efektivnost, která zodpovědně směřuje ke každému zákazníkovi. Vlastní firemní technologie mytí skel zásadně spočívá v používání nejkvalitnějších značkových mycích a čisticích prostředků a pomůcek, a to včetně profesionálního využití této technologie i ve výškách.

Jednou z velmi poptávaných služeb je Strhávání polepů, bezpečnostních a stínících folií, plakátů, reklamních polepů z výkladů a oken. Na tuto nesnadnou a namáhavou práci je vhodné si pozvat někoho kdo má z tímto zkušenosti. A to právě proto, že při neodborném stržení a odstraňování zbylého lepidla a tvrdých nečistot se často a bývá to hodně vidět, poškodí povrch skleněných výplní.

Pokud se vše povede, stačí skleněné plochy výkladů a oken přemýt a popřípadě nenést na povrch další ochrannou vrstvu. Závěrečná nabídka nanesení hydrofobní nano vrstvy, která účinně chrání vaše skla před všemi vlivy počasí a která výrazně prodlužuje životnost takto ošetřených skel, je ve skutečnosti velmi ekonomické řešení, neboť se podstatně sníží náklady na další mytí a čištění těchto frekventovaných ploch. Tato nešpinavá úprava skel totiž spolehlivě odvádí špínu nabalenou v kapkách vody bez toho, aby zanechala jakékoliv stopy.

Životnost a funkčnost této hydrofobní impregnace jsou až 3 roky a po celou dobu není potřeba vynakládat finanční prostředky za čistící a mycí přípravky, ale stačí okna omývat pouze čistou vodou. Nanovrstva účinně chrání skleněné plochy před nepříznivým UV zářením a spolehlivě zabrání usazování rzi, mechům, vodnímu kameni a ostatním nečistotám na takto ošetřených prosklenýchplochách. A všechny tyto faktory ocenili i zaměstnanci jedné pobočky jedné pojišťovny. Jejich prostory byly prakticky celé prosklené, takže udržovat je neustále čisté nebylo nic snadného. Ale teď díky nám je. Jsme rádi, že jsou s naší prací spokojení a stali se našimi pravidelnými zákazníky.

Recent Posts

Leave a Comment