I parfém dokáže nadělat škody, obzvlášť když skončí na koberci, tepování sedaček Praha

 In Nezařazené

A SERVIS LIPKA, s.r.o. Čištění koberců realizujeme čištění koberců pomocí strojové kotoučové metody, kterému bychom v tomto článku chtěli věnovat zvýšenou pozornost. Tato metoda je dnes mnohem modernější a účinnější než extrakční metoda čištění. Extrakční metoda totiž koberec nevyčistí důkladně do hloubky, ale hlavně po zaschnutí poté může zanechávat po čištění fleky. Špínu tedy sice může vyčistit, ale vytvoření nové fleky od nevysáté chemie z koberce.

Jen odborník může přesně určit, jaký druh mycího prostředku může být použit na koberec. Někdy toto čištění může být prováděno dokonce jen vodou, pokud v  domě jsou malé děti, které jsou alergiky. A samotná voda koberec prostě nemůže do hloubky vyčistit. My užíváme silný kotoučový stroj, který je i zároveň k vašemu koberci i šetrný, takže ho čištěním nijak neponičí. Ten pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou chemii do koberce tak dlouho, dokud nedojde k odstranění všech nečistot.

A to…

A to samozřejmě i těch, které jsou usazené do hloubky vašeho koberce. Tato metoda je skutečně účinná, protože námi používaná kosmetika se spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce a kromě všech nečistot bezpečně zlikviduje i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie. Poté veškeré nečistoty vysajeme pomocí vysokotlakového třímotorového vysavače a pečlivě a do sucha odsajeme všechny nečistoty. Strojová metoda funguje stoprocentně a nemusíte se obávat, že by na vašich kobercích zůstaly po čištění jakékoli fleky.

Je ovšem třeba říci, že tato metoda čištění není vhodná pro úplně všechny druhy koberců. Proto je třeba hned říci, jaký typ koberce máte, abychom mohli ověřit, zda je pro váš koberec tato metoda čištění vhodná. Naposledy jsme navštívili diskontní prodejnu, která měla místo podlah koberce. A protože to byla velice navštěvovaná pobočka, tak koberce bili velice znečištěné. Bylo zcela pochopitelné, že si s tím zaměstnankyně obchodu nedokázali poradit.

Na…

Na něco takového je potřeba odbornost a technologie, kterými zkrátka diskontní prodejna nedisponovala. Sice nám nebylo úplně jasné, jak si jejich vedoucí představovala, že budou samotné zvládat údržbu. Ale pro naše zaměstnance už vyčistit skvrnu nebyl vůbec žádný problém. Velice nás potěšilo, že byli s naší službou tak spokojení, že si rovnou nechali vyčistit koberce i v jiných místnostech a stali se našimi pravidelnými zákazníky.

Protože nejlepší vizitkou jakékoli firmy je spokojený zákazník. A těmi se naše firma může pyšnit celou řadou. Naše služby nabízíme po celé České republice, ale i na Slovenku, v Rakousku a v Německu, takže se nemusíte bát, že bychom vaši zakázku nepřijali. Jsme zde skutečně pro každého.

Recent Posts

Leave a Comment