Na čištění koberců je nejlepší strojová metoda čištění Praha, pokud chcete mít ty nejlepší výsledky

 In Nezařazené

V naší firmě nabízíme celou řadu úklidových služeb a v tomto článku bychom se chtěli zaměřit na naše čištění strojovou kotoučovou metodou. Skvrny na koberci jsou vždycky problematickou záležitostí, kterých se mnohdy nedá zbavit běžným čištěním. Ani čisticími přípravky, které jsou k dostání v běžných supermarketech či drogeriích. Některé jsou více viditelné, některé méně, ale těch horších se například suchým čištěním bohužel nedá zbavit.

Výhodou této metody čištění je nízký stupeň hydratace koberců. Takže že při použití této technologie je vyloučena deformace, změna barvy nebo vyskytnutí šmouh. Takové čištění bude vyhovovat všem takovým druhům koberce, které vyžadují jemný přístup. Jenže problém je v tom, že jelikož se jedná o suchou metodu, tak účinnost čištění není příliš vysoká. Takže dokonale vyčištěného koberce touto metodou nemůžete dosáhnout. Takové čištění je opravdu vhodné jen na velice mírné znečištění pro takové koberce, které jsou příliš jemné a nemůže být na ně použita jiná metoda čištění.

Proto…

Proto je mnohem účinnější pro takto odolné skvrny použít strojovou metodu čištění, kterou v A SERVIS LIPKA, s.r.o. Čištění Praha koberce nabízíme. Díky progresívnímu a odborně velmi kvalitnímu zázemí disponujeme špičkovými a odborně velmi zdatnými pracovníky, prověřeným a moderním strojovým a nástrojovým vybavením a ze zásady používá při své činnosti pouze nejkvalitnější značkové úklidové čisticí prostředky a přípravky. Proto pro nás není problémem vyčistit i opravdu špinavé koberce.

Naposledy jsme navštívili prostory jedné fakulty univerzity, kde konali večírek pro zahraniční učitele v jejich aule, kde měli koberec. A potřebovali jej poté vyčistit a rovnou nás požádali, abychom vyčistili i jejich nějaké další prostory. Účinnost a kvalita kotoučového čištění spočívá ve využití silného a přitom velmi šetrného strojového vybavení v podobě kotoučového stroje, který pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou kosmetiku do koberce tak dlouho, dokud neodstraní veškeré i mnohaleté úporně do hloubky zašlapané nečistoty.

Takže…

Takže pro něj nebylo žádným problémem vyčistit i špínu z koberce, která tam na kobercích byla od všeho možného. Důležité je si i uvědomit, že úspěšné čištění závisí i na tom, aby koberce nepřešly hranici vyčistitelnosti. Naše stroje sice dokážou opravdu hodně, ale pokud je koberec opravdu starý, hodně špinavý a vůbec neudržovaný, tak v takových případech je lepší pořídit koberec nový.

Ale v tomto případě by koupě koberce byla zbytečná. Protože koberce šly bez problému vyčistit, a to hned na první čištění. Naše služby nabízíme na území celé České republiky, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku.

 

Recent Posts
Comments
 • cialis
  Odpovědět

  Hello! This is kind of off topic but I need some help from an established blog.
  Is it very hard to set up your own blog? I’m not very
  techincal but I can figure things out pretty quick.
  I’m thinking about setting up my own but I’m not sure where to
  begin. Do you have any ideas or suggestions? Thank you

Leave a Comment