Praha 11, Jižní Město, mytí oken, čištění fasád i ve výškách

 In Nezařazené

Praha 11, Jižní Město, mytí oken, čištění fasád i ve výškách

Naše společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. se v Praze 11, Jižním Městě zaměřuje na široké spektrum služeb v oblasti úklidu – zajišťujeme strojové čištění koberců kotoučovými stroji s rotačními kartáči, strojové čištění podlah, voskování podlah, fluatace, odstraňování graffiti, aplikace antigraffitového nátěru proti vandalismu – AGO. Velice žádanou službou je například také mytí oken a výloh. Toto provádíme za pomocí nejmodernějších nástrojů a nejúčinnější techniky bez použití leštidel. Pro to, aby byla Vaše okna dokonale vyčištěná na dlouhou dobu aplikujeme na skla také samočisticí hydrofobní impregnaci Glasprotect. Pomocí nanotechnologie můžeme dosáhnout voduodpuzujících – samočistících vlastností skel. Hydrofobní prostředek na sklo a sanitární keramiku účinkuje na principu lotosového efektu – dochází k odvalování kuliček vody po povrchu samospádem nebo prouděním vzduchu. Perličky kapaliny se snadno skutálí z povrchu a odeberou s sebou nečistoty, které tam předtím ulpěly. Tato impregnace má funkčnost 4-6 let dle klimatických podmínek. Veškeré naše práce provádíme i ve výškách za pomocí vysokozdvižné techniky dle potřeb, lešení, certifikovaných horolezců odborně vyškolených dle platné vyhlášky § 134a odst. 2 a podle § 134c odst. 2 zákona č. 65/1965 Sb., zák. práce ve znění zákona č. 155/2000 Sb., o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádu z výšky nebo do volné hloubky.

 

 

 

Práce ve výškách. Mytí oken, výloh, čištění fasád, žaluzií Praha

Mezi mnoha službami, které nabízí naše mezinárodní společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. svým klientům, je zahrnuto také kvalitní mytí oken, výloh a jiných prosklených ploch. Veškeré námi nabízené úklidové služby realizujeme na celém území České a Slovenské republiky a v Německu a v Rakousku, kde máme své pobočky pro zahraniční klientelu. Zakázky mytí oken a výloh provádíme velmi kvalitně za použití kvalitních pomůcek a také mnoha zkušeností, které jsme za řadu let na trhu získali. Cykly mytí oken a výloh mohou být nastaveny u naší firmy jako pravidelné mytí – 1x za 30 dní z vnější strany a 1x za 90 dní z vnitřní strany, ale také vaše okna umyjeme formou nepravidelného či nárazového umytí oken. Služby mytí oken a výloh realizujeme našim zákazníkům také ve výškách a pro tyto situace jsme také příslušně proškoleni dle nařízení vlády podle § 134 odst. 2 a podle § 134 c odst. 2 zákona č. 65/1965 Sb. zák. pr. ve znění zákona č. 155/2000 Sb. o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádů z výšky nebo do volné hloubky. Naše firma vybavuje své zaměstnance horolezeckou a speleologickou technikou, ale nejradši využíváme vysokozdvižnou plošinu či hydraulické rameno, dovolí-li to přístup ze země. Mytí oken naší společností je realizováno trikem suchého leštění, používáme pouze 100% bavlněnou suchou plenu na vyleštění umytých oken, které jsme umyli před leštěním čistým rozmývákem a následně nečistoty setřeli kvalitní gumovou stěrkou. Nepoužíváme leštidla z toho důvodu, že na sebe navazují velmi rychle nečistoty poletující ve vzduchu. Díky tomu jsou velmi rychle vidět tahy a kruhy po leštění. Při použití triku suchého leštění zůstane okno hladké a tak se nečistoty nemají na co navazovat. Mezi další nabízené služby úklidové společnosti A SERVIS LIPKA, s.r.o. řadíme – denní a pravidelné úklidy bytů, domů, domácností, kanceláří, obchodů, provozoven, rezidencí, vil a firem, strojové čištění a tepování koberce i čalounění, strojové čištění a fluatace podlah, odstraňování graffiti a nanesení antigraffiti nátěru, čištění žaluzií, látkových i plastových markýz včetně jejich impregnace, odstranění plísní kvalitní technologií LSG, která spolehlivě po dobu 6 let chrání váš objekt před výskytem plísní. www.a-servislipka.cz

 

Výškové čištění fasád Brno

Výškové čištění fasád Brno

 

Nano impregnace Praha. Nano nátěr oken, výloh, fasád i ve výškách

Mytí oken Plzeň je jednou z mnoha objednávaných služeb u profesionální úklidové firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o. Zabýváme se velkou řadu let tím, jak kvalitně a dlouhodobě zaručit čistotu vašich oken a výloh. Zkušenosti nás dopracovali až k tzv. triku suchého leštění. Suché leštění spočívá v tom, že nepoužíváme žádná leštidla, ale pouze 100% bavlněnou textilii, kterou po důkladném umytí oken saponátem a rozmývákem, provádíme na skleněných plochách po zaschnutí umytých oken. Pracujeme mnohdy ve výškách a naši zaměstnanci jsou důkladně proškoleni dle nařízení vlády podle § 134 odst. 2 a podle § 134 c odst. 2 zákona č. 65/1965 Sb. zák. pr. ve znění zákona č. 155/2000 Sb. o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádů z výšky nebo do volné hloubky. Takto zaručíme bezpečnost práce a nemusíte mít obavy o bezpečnost našich pracovníků, kteří ke své práci používají vysokozdvižnou techniku a horolezeckou techniku či speleologickou techniku. Mytí oken Plzeň je realizováno pro mnoho významných zákazníků jednorázově či nárazově, ale také pravidelně se opakující mytí oken Plzeň – v obchodních centrech, firmách, kancelářích, po stavebních prací a také domech a bytech. Některé skleněné plochy jsou pro pravidelné umývání velmi špatně přístupné a tak doporučujeme nano technologický impregnační nátěr oken výloh, prosklených fasád GLP Praha – impregnace hydrofobní nanotechnologií, která funguje na principu lotosového efektu a z prachu a vody utvoří kuličky, které vítr odstraní z oken pryč. GLP Praha má životnost až 5 let a to znamená, že není třeba pravidelně se starat o mytí oken Plzeň. Nabízíme také – odstranění plísní Plzeň, čištění a tepování koberců Plzeň, odstranění graffiti Plzeň, antigraffiti nátěr Plzeň, mytí žaluzií a markýz Plzeň, mytí a voskování podlah Plzeň. Na www.a-servislipka.cz naleznete kompletní informace, včetně cenových nabídek.

 

Protiplísňový nátěr bytového domu Praha

Protiplísňový nátěr bytového domu Praha

 

Strojové rotační, přítlakové čištění koberců, čalounění Praha

Strojové a hloubkové čištění koberců v Praze provádíme pro mnoho našich významných  zákazníků, kteří mají své provozovny v obchodních centrech, institucích, úřadech. U tohoto strojového a generálního čištění koberců je nutné dosáhnout toho, abychom uměli velmi rychle a kvalitně strojově vyčistit velkou plochu koberců tak, aby byla prodejna, instituce nebo úřad připraven ráno zahájit svůj provoz. Po zavírací době ihned nastoupíme v několika skupinách na určené místo. V první fázi naši pracovníci odborně nanesou rovnoměrně nejmodernější šetrnou chemii Bosch RTS, která se nechá působit. Kotoučovým rotačním strojem Ghibli SB 43 Comfort Plus, na kterém je osazen vysoký šampónovací kartáč ve výšce 12 cm, se zapracuje chemie hluboko do struktury koberce, chemie se nechá chvíli působit,  po-té se roztoči a nečistoty odsají vysokotlakovým třímotorovým vysavačem, který dokáže odsát i hrubé a hluboko usazené nečistoty. Následně vysajeme koberec téměř dosucha a necháme několik hodin úplně vyschnout do zahájení provozu.Tímto způsobem dokážeme vyčistit i silně znečištěný koberec a oživit jeho původní barvy. Vhodné čištění napomáhá ke zvýšení životnosti vašich koberců a to odstraňováním hloubkových nečistot. Zároveň udržuje vynikající vzhled vašeho koberce.  Dbáme na to, aby náš zákazník byl vždy s našimi službami spokojený. Díky našemu systému kontroly a kvality služeb jsme si jisti, že naše práce bude perfektní.

Musíme také upozornit na ostatními metody čištění koberců. Metody extrakční, parní, suchou pěnou, suché metody aj. , jsme nikdy nedosáhli srovnatelných výsledků. Například extrakční-mokrá metoda je založena na principu vstříknutí chemie do koberce a rychlého odsátí. Chemie se nedostane do hluboké struktury koberce. Navíc extraktory, které mají jeden, nanejvýše dva motory nejsou natolik silné, aby odsály maximum nečistot. Po doschnutí bývají koberce flekaté  nebo v krátkém časovém období opět silně znečištěné. Nepodceňujte hloubkové čištění koberců, každý koberec má svoji životnost a odborných vyčištěním se zbavíte nejen špíny, ale i alergenů a roztočů. Naše ceny se pohybují v průměru 24Kč/m2 nad 100m2, u menších ploch je cena dohodou. Uvědomujeme si, že cena je o málo dražší než u konkurence, která se v průměru pohybuje okolo 15Kč/m2 za extrakční – mokré čištění, ale naše strojová metoda je několikanásobně pracnější, časově náročnější a v každém případě účinnější. Specializujeme se nejen na strojové čištění koberců či čalounění, ale také na mytí oken včetně jejich impregnace, na mytí a čištění markýz-lamel-žaluzií, voskování podlah. Řešíme postavební úklid, odstraňování graffiti a provádíme antigraffitové nátěry AGO. Nabízíme také služby jako čištění fasád od plísní, mechů, sporů ze zateplených domů, a to velmi progresivní technologií LSG – tzv. nátěrem LSG dosáhneme toho, že zamezíme tvořící se vlhkosti, která způsobuje růst a tvorbu zelených sanitrů a zamezíme a odstraníme stávající mikrobiální napadení. Tato funkce je založena na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu atd. Provádíme také metodu pískování. Pískování, je abrazivní metoda čištění, která se úspěšně používá pro čištění fasád, cihelných zdí, pomníků, obkladů, dlažeb, schodů od nátěru, zašlé špíny, mechu, řas, graffitů, odstraňování nátěrů a koroze ze železných a ocelových konstrukcí, olejových skvrn apod.

 

Hloubkové čištění koberce Praha

Hloubkové čištění koberce Praha

 

Odstranění, čištění graffiti, fixů, polepů, folií, plísní, řas. Nátěr proti plísním Praha

Při jedné z našich zakázek na domě v Praze  jsme odstraňovali graffiti, očišťovali spodní sokl, zajišťovali výmalbu soklu fasádní barvou a nanesli antigraffitovou ochranu. Realizaci zakázky jsme zahájili odstraňováním graffiti. Na graffiti jsme nejprve nanesli odstraňovač graffitů a následně jsme chemii i s barvou graffiti smyli pomocí vody a vysokotlakého zařízení. Dále jsme podobným způsobem čistili spodní sokl, na který jsme nanesli čistící chemii, kterou jsme následně také umyli za použití vysokotlakého zařízení a vody. Další den jsme prováděli výmalbu soklu fasádní barvou. U hladkých povrchů antigraffitový nátěr nanášíme zpravidla ve 3 vrstvách. Důležité je podotknout, že jaký stav fasády natřeme antigraffitovým nátěrem, takový stav také zafixujeme. Pokud budou na fasádě například fleky, antigraffitový nátěr je ještě více zvýrazní, proto je důležité provést i důkladné očištění povrchu před nanesením antigraffitové ochrany. U více savých a porézních materiálů jsme nuceni nanést mnohem více vrstev. V tomto případě se počet vrstev antigraffitového nátěru pohybuje v rozmezí 6 až 12 vrstev. Nejhůře se tímto nátěrem ošetřují povrchy z velmi silných strukturovaných materiálů, jako jsou povrchy z umělých kamenů, obkladů, atd. Zde doporučujeme nanést minimálně 9 vrstev antigraffitového nátěru. Zákazník byl s konečným výsledkem naší odvedené práce velmi spokojený.

Naše úklidová firma  A SERVIS LIPKA, s.r.o. se zabývá nejenom odstraňováním graffity a její antigraffitové ochrany.  Provádíme i mytí, čištění a leštěním oken, výloh a všech prosklenných ploch. Dále na okna nanášíme nanoimpregnaci  tvz. nešpinavou úpravou, kterou aplikujeme na skla pomocí technologie GlasProtect. Tato hydrofobní impregnace je obzvlášt vhodná pro okna s špatnou dostupností. Po dohodě čištíme žaluzie, lamely nebo markýzy. Odstraňujeme  fólie, banery a nedovolené polepy z  prosklených ploch.  Hloubkově čistíme koberce, a to strojovou metodou.  Strojově také čistíme  dlažby, linolea, marmolea, plovoucích podlah, betonových podlah, litých podlah nebo kameninových podlah. Po strojovém vyčištění podlah vždy zákazníkovi doporučíme, aby si podlahu nechal zakonzervovat nanesením průmyslového polymeru – navoskováním podlahy. Na podlahu dáváme zpravidla pololesklý nebo matný vosk. Nabízíme čištění fasády pískováním, a to  abrazivní metodou čištění, která se úspěšně používá také pro čištění fasád, cihelných zdí, pomníků, obkladů, dlažeb, schodů od nátěru, zašlé špíny, mechu, řas, graffitů, odstraňování nátěrů a koroze ze železných a ocelových konstrukcí, olejových skvrn apod. Pro tyto všechny případy je nejvhodnější způsob, použít speciální pískovačku W 1-40 a obraziva tj. jemný písek, granit, slupky z vlašských ořechů. Kdy dopadem abraziva na povrch dochází k odstranění usazených nečistot, omítek či starých nátěrů či graffiti. Metodu pískování lze použít i pro čištění fasád historických budov či památek, která je schválená českým památkovým ústavem. Specializujeme se i na čištění fasád od plísní, mechů, sporů ze zateplených domů, a to  velmi progresivní technologií  LSG tvz. nátěrem LSG dosáhneme toho, že zamezíme tvořící se vlhkosti, která způsobuje růst a tvorbu zelených sanitrů a zamezíme a odstraníme stávající mikrobiální napadení. Tato funkce je  založena na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. Klademe důraz na precizně provedené úklidové práce a maximální spokojenost klientů.

Pokud se Vám naše profesionalita líbí , obraťte se s Vaší objednávkou na naši centrálu telefonicky  +420 608 740 707  nebo formou emailu:  centrala@a-servislipka.cz. Do druhého dne Vám zpracujeme náš finanční návrh.

 

Odstraňování graffiti z cihelné zdi Brno

Odstraňování graffiti z cihelné zdi Brno

 

Strojové čištění, impregnace, voskování, krystalizace, renovace podlah

A SERVIS LIPKA, s.r.o. si dokáže kvalitně a profesionálně poradit s jakoukoliv úklidovou službou, které nabízí na www.a-servislipka.cz. Strojové čištění podlah Praha  provádíme s volbou správné čistící chemie tak, abychom nepoškodili podlahu, jelikož každá podlaha má jiný materiál – čistíme dlažby, linolea, marmolea, betonové podlahy, lité podlahy, plovoucí podlahy, kamenné podlahy, atd. Chemii volíme tak, že začneme od té méně agresivní a postupně zvyšujeme účinnost. Na velká znečištění používáme také kyselou chemii, která je nejagresivnější a nelze ji použít na všechny druhy. Kyselou chemii používáme zejména na vysoce zatížené podlahy ve velkovýrobnách. Používáme kotoučový stroj jehož váha se pohybuje kolem 40 kilo, pokud je znečištění velmi vysoké, použijeme ještě závaží, které váží 10-15 kilo. Kotoučový stroj má dva různé nástavce, které při čištění používáme a to – držák padů a silonový kartáč. Držák padů používáme na lité podlahy a betonové podlahy, které jsou jednotvárné bez spar, na spáry používáme silonový kartáč, spáry jsou třeba na dlažbách. Tímto způsobem jsme schopni restaurovat celou řadu podlah, které zákazníci označují za podlahy na odpis. Mnohokrát se nám podařilo tyto podlahy vyčistit, že nedoufali v tak skvělý výsledek a byli velmi spokojeni, jelikož jsme jim ušetřili vysoké náklady za opravy a také čas, při kterém by bylo třeba zavřít provozovnu a udělat novou podlahu. A SERVIS LIPKA, s.r.o. realizuje mytí oken a výloh Plzeň, mytí žaluzií a markýz Plzeň, čištění a tepování koberců Plzeň, odstranění plísní Plzeň, po stavební úklid Plzeň, odstranění graffiti Plzeň, antigraffiti nátěr Plzeň a jiné služby, jejichž detaily naleznete na www.a-servislipka.cz.

 

Voskování podlah Praha

Voskování podlah Praha

 

Strojové profesionální mytí, čištění impregnace, podlah, PVC, linolea, marmolea. Pískování fasád Praha

Strojové profesionální mytí a čištění podlah realizujeme za použití kotoučového stroje, na který můžeme upevnit dva nástavce. Čištění může být provedeno buďto nástavcem tzv. držákem padů nebo silonovým kartáčem. Kvalitní strojové čištění podlah zaručí kotoučový stroj, který má vysoký přítlak na podlahu a to cca 40 kg. Je možné na jeho hlavu přidat ještě závaží o hmotnosti 10 až 15 kg. Pro strojové čištění podlah je důležité používat kvalitní šetrné čistící chemie. Pro podlahu je důležité, aby chemie byla co nejšetrnější a splnila požadovaný cíl. Naše úklidová firma k hloubkovému čištění podlah používá vždy zásaditou chemii. V některých případech používáme kyselou chemii, ale to jen při čištění podlah po stavebních činnostech a rekonstrukcích. Kyselá chemie je velmi agresivní a dokonale odstraní z povrchu podlah veškeré vápenaté a cementové závoje, zbytky stavebních nečistot a povlaků. Pro jiné čištění ji nelze použít a nedá se použít ani při čištění po stavebních pracích v případě přírodních a kamenných podlah. Strojové čištění podlah můžete využít pro detailní vyčištění linolea, marmolea, dlažby, litých podlah, plovoucích podlah i betonových podlah. Po vyčištění podlah doporučujeme nechat si podlahu zakonzervovat a nanést na ni průmyslový polymer. Tímto zajistíme, že již nedojde k hlubšímu znečištění podlah. Ochrannou vrstvu nanášíme ve formě vosku (polymeru) – fluatace  nebo hydrofobní impregnace. U navoskování podlahy prostřednictvím průmyslového polymeru (vosku) se jedná o speciální dvousložkovou polymerní ochrannou vrstvu s extrémní odolností proti zatížení, zpevňuje podlahovinu, zvyšuje její odolnost proti otěru a oděru, zabraňuje vzniku nevzhledných škrábanců a vyšlapaných míst. Polymerová ochranná vrstva je vhodná pro obchodní domy, schody, sklady, školy, kanceláře, bytové domy, nemocnice, lékařské praxe, pečovatelské domy, sportovní haly, gastronomické a potravinářské provozy. Tento polymer má řadu výhod např.: podlaha se díky němu mnohem lépe udržuje a velmi výrazně prodlouží životnost podlah. Na podlahu dáváme převážně pololesklý vosk, který se nám i našim zákazníkům nejvíce osvědčil.  Vosk musíme do podlahy vetřít 2-3x, tak aby se vytvořila kompaktní vrstva, která zajistí podlaze pružnost, elasticitu, proti-skluz. Používáme kvalitní německý pololesklý vosk PKD, který je odolný a má dlouhou životnost cca 3roky podle vytíženosti podlahy.

Naše společnost svým zákazníkům nabízí i řadu jiných služeb jako je denní a pravidelný úklid domácností, kanceláří, rezidencí či firem, úklid po stavebních činnostech. Provádíme také mytí, čištění, leštění oken, dále na okna nanášíme nanoimpregnaci  tzv. nešpinavou úpravou, která je především vhodná pro okna se špatnou dostupností. Po dohodě čistíme rolety, lamely a markýzy. Zaměřujeme se také na pískování, což je abrazivní metoda čištění, která se úspěšně používá pro čištění fasád, cihelných zdí, pomníků, obkladů, dlažeb, schodů od nátěru, zašlé špíny, mechu, řas, graffitů, odstraňování nátěrů a koroze ze železných a ocelových konstrukcí, olejových skvrn apod. Pro tyto všechny případy je nejvhodnější způsob, použít speciální pískovačku W 1-40 a abraziva tj. jemný písek, granit, slupky z vlašských ořechů. Kdy dopadem abraziva na povrch dochází k odstranění usazených nečistot, omítek či starých nátěrů či graffiti. Metodu pískování lze použít i pro čištění fasád historických budov či památek, která je schválená českým památkovým ústavem. Odstraňujeme graffiti a nanášíme ochranu u graffiti odstraňujeme nedovolené polepy z prosklených ploch.  Specializujeme se i na čištění fasád od plísní, mechů, sporů ze zateplených domů, a to velmi progresivní technologií LSG, tzv. nátěrem LSG dosáhneme toho, že zamezíme tvořící se vlhkosti, která způsobuje růst a tvorbu zelených sanitrů a zamezíme a odstraníme stávající mikrobiální napadení. Tato funkce je založena na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. Naše služby nabízíme po celé České Republice, Slovensku, Rakousku a Německu. Pokud Vás zajímají další naše činnosti či potřebujete se poradit, prohlédněte si naše internetové stránky  http://www.a-servislipka.cz/ nebo nás přímo kontaktujte.

 

Antigraffiti nátěr Praha

Antigraffiti nátěr Praha

 

Na níže uvedené adresy jsme posílali cenové nabídky na naše služby:

Borského 24, 152 00 Praha-Hlubočepy, Praha 5 … Kostelní 26, 170 00 Praha-Holešovice, Praha 7 … Bezdrevská 567, 198 00 Praha-Hostavice, Praha 14 …U Hostivařského nádraží 21, 102 00 Praha-Hostivař, Praha 15 … Pohořelec 27, 118 00 Praha-Hradčany, Praha 1 … Pod Hloubětínskou zastávkou 38, 190 00 Praha-Hrdlořezy, Praha 9 … Starochodovská 23, 149 00 Praha-Chodov, Praha 11 … Kozí 33, 110 00 Praha-Josefov, Praha 1 … Nákupní ulice 24, 102 00 Praha-Štěrboholy, Praha 10 … U Andělky 39, 162 00 Praha-Střešovice, Praha 6 … Cvikovská 22, 190 00 Praha-Střížkov, Praha 9 … Jasná II 57, 147 00 Praha-Braník, Praha 4 … Pod Marjánkou 30, 169 00 Praha-Břevnov, Praha 6 … Národní obrany 51, 160 00 Praha-Bubeneč, Praha 6 … Doležalova 21, 198 00 Praha-Černý Most, Praha 14 … Sušická 35, 160 00 Praha-Dejvice, Praha 6 … Na Dlážděnce 64, 182 00 Praha-Troja, Praha 8 … Moskevská 104, 101 00 Praha -Vršovice, Praha 10 … Kapraďová 21, 106 00 Praha -Záběhlice, Praha 10 … náměstí Jiřího z Poděbrad 36, 130 00 Praha-Žižkov, Praha 3 … Klostermannova 934, 252 19 Rudná u Prahy …Ostrovní 26, 110 00 Praha-Nové Město, Praha 1 … Táborská 75, 140 00 Praha-Nusle, Praha 4 … Jakobiho 343, 109 00 Praha-Petrovice, Praha 10 … Pod Vyšehradem 23, 147 00 Praha- Podolí, Praha 4 … U Nikolajky 41, 150 00 Praha-Smíchov, Praha 5 … Maiselova 36, 110 00 Praha-Staré Město, Praha 1 … Nákupní 23, 102 00 Praha-Štěrboholy, Praha 10 … Žernovská 24, 100 00 Praha-Strašnice, Praha 10 … Šluknovská 30, 190 00 Praha-Střížkov, Praha 9 … Hostislavova 81/736, 641 00 Brno – Žebětín, Brno …Mikulovská 53/733, 628 00 Brno-Vinohrady … Koráb 178/733, 666 01 Tišnov … Květná 32/56, 603 00 Brno-Pisárky … Kneslova 34/581, 618 00 Brno – Černovice … Zemědělská 54/68, 613 00 Brno-Černá Pole … Vejrostova 53/736, 635 00 Brno-Bystrc … Kounicova 71/751, 602 00 Brno-střed … Kaštanová 79/421, 620 00 Brněnské Ivanovice, Brno … Pražská 183/61, 642 00 Brno – Bosonohy … Rerychova 57/66, 635 00 Brno – Bystrc, Brno … Svatopetrská 69/61, 617 00 Brno – Komárov, Brno … Jiránkova 91/204, 618 00 Brno – Černovice, Brno … Švermova 51/404, 625 00 Brno-Bohunice … Výpustky 66/704, 614 00 Brno-Obřany … Úpatní 73/401, 634 00 Brno-Nový Lískovec … Hlavní 73/31, 664 48 Brno – Moravany  … Svitavská 80/31, 614 00 Brno-sever, Husovice … Železná 53/31, 619 00 Brno-jih, Horní Heršpice … Skandinávská 53/401, 619 00 Brno-jih, Dolní Heršpice  … Trnkova 191/671, 628 00 Brno – Líšeň, Brno … Nádražní 179/402, 664 51 Šlapanice …  Mutěnická 51/421, 628 00 Brno – Vinohrady, Brno … Kotlářská 58/1, 602 00 Brno – střed, Brno … Dubné 176/543, 373 84 Dubné … Zahradní 458/35, 373 12 Borovany … Horní 34/36, 381 01 Český Krumlov … Kubatova 34/73, 370 04 České Budějovice … Švermova 403/246, 257 22 Čerčany … Ostrovní 33/73, 397 01 Písek … Garrigue Masaryka 152/62, 391 81 Veselí nad Lužnicí … Ke Kozákům 185/73, 382 32 Velešín … Dolní 631/46, 373 82 Včelná … Jablonského 589/43, 379 01 Třeboň … Nové město 1079/76, 374 01 Trhové Sviny … Bydlinského 2986/21, 390 02 Tábor … Partyzánská 163/186, 251 63 Strančice … Nábřeží Otavy 97/72, 386 01 Strakonice … Lelkova 40, 747 21 Kravaře … Petra Bezruče 484, 747 22 Dolní Benešov … U Dvora 427, 747 64 Velká Polom … Na Záhumení 348, 747 69 Pustá Polom … Kylešovská 334, 747 81 Otice … Na Potůčku 49, 747 41 Hradec nad Moravicí … Opavská 45, 749 01 Vítkov … Viléma Balarina 6, 748 01 Hlučín … U Panského mlýna 12, 747 06 Opava … Písečná 3, 748 01 Hlučín … U Panského mlýna 8, 747 06 Opava … Otevřená 692/50, 641 00 Brno – Žebětín … Náměstí 139/43, 594 01 Velké Meziříčí … Vrchlického 129/62, 586 33 Jihlava … Brněnská 1316/55, 664 34 Kuřim … Kněžice 71/662, 675 29 Kněžice … V uličce 658/44, 664 91 Ivančice … Ivančická 278/650, 672 01 Moravský Krumlov …Energetiků 1054/47, 674 01 Třebíč … Kostelní 134/55, 691 23 Pohořelice … Na Mýtě 1383/350, 665 01 Rosice … Dvořákova 775/82, 666 01 Tišnov … Přímá 609/80, 642 00 Brno – Bosonohy … 1. máje 237/60, 676 02 Moravské Budějovice … Větrná 1030/120, 671 72 Miroslav … Příčná 466/51, 67555 Hrotovice … čtvrť Sička 490/54, 66411 Zbýšov …Znojemská 139/170, 67526 Želetava … Legionářská 285/30, 588 32 Brtnice … Družstevní 1006/80, 675 71 Náměšť nad Oslavou … Benešovo náměstí 72/84, 594 51 Křižanov … Květná 663/42, 664 48 Brno – Moravany  … Jihlavská 268/92, 595 01 Velká Bíteš … Kamenice 534/55, 588 23 Kamenice … Hradecká 284/44, 588 56 Telč-Staré Město … Švábenice 348/104, 683 23 Švábenice … Nádražní 246/711, 768 33 Morkovice-Slížany … Nádražní 421/52, 768 02 Zdounky … Ratiboř 552/891, 756 21 Ratiboř … Liptál 568/118, 756 31 Liptál … Trnava 80/321, 763 18 Trnava … Rožňavská 66/20, 779 00 Olomouc …  Bělovská 360/221, 768 21 Kvasice … Holešovská 738/78, 768 24 Hulín … náměstí  Míru 61/718, 767 01 Kroměříž … Nová 270/60, 768 11 Chropyně … Masarykovo náměstí 84/781, 752 01 Kojetín … Šafaříkova 650/67, 798 27 Němčice nad Hanou … Družstevní 60/761, 683 23 Ivanovice na Hané … Čechova 65/40, 751 17 Horní Moštěnice … náměstí Přerovského povstání 54/544, 750 02 Přerov …  Javorová 2933, 738 01 Frýdek-Místek … Ke stadionu 1787, 744 01 Frenštát pod Radhoštem … Revoluční 518, 738 01 Frýdek-Místek … Křižíkova 1366, 738 01 Frýdek-Místek … I. Šustaly 4, 742 21 Kopřivnice … Dolní 484, 744 01 Frenštát pod Radhoštem … Nádražní 1, 737 01 Český Těšín … 1. máje 212, 742 45 Fulnek … U letohrádku 66, 73911 Frýdlant nad Ostravicí … Alej míru 433, 739 91 Jablunkov … Štefánikova 1, 742 21 Kopřivnice … Růžová 9, 742 35 Odry … Masarykovo nám. 2, 74101 Nový Jičín … Holainova 4, 724 00 Ostrava-Stará Bělá … Na aleji 257, 739 61 Třinec … Staříč 276, 739 43 Staříč … Na závodí 55, 739 25 Sviadnov … Na Stráni 398, 742 47 Hladké Životice … Josefa Kaluse 1610, 738 01 Frýdek-Místek … Křižíkova 1241, 744 01 Frenštát pod Radhoštem … Rabasova 8, 708 00 Ostrava-Poruba … Kosatcová 9, 725 29 Ostrava-Petřkovice … Jabloňová 9, 725 25 Ostrava-Polanka nad Odrou … Sídlištní 10, 724 00 Ostrava-Proskovice … Menšíkova 22, 716 00 Ostrava-Radvanice a Bartovice … Na Josefské 10, 710 00 Ostrava-Slezská Ostrava … Na Mlýnoze 5, 724 00 Ostrava-Stará Bělá … Praskova 7, 722 00 Ostrava-Třebovice … Františka Formana 26, 700 30 Ostrava-Dubina, Ostrava-jih … Krašická 6, 720 00 Ostrava-Hrabová … Nová kolonie 38, 725 26 Ostrava-Krásné Pole … Na Pastvisko 9, 723 00 Ostrava-Martinov … Lechova 7, 715 00 Ostrava-Michálkovice … Janáčkova 10, 702 00 Ostrava-Moravská Ostrava a Přívoz … U Potoka 33, 735 03 Karviná …Úvozní 29, 735 31 Bohumín … Žákovská 37, 736 01 Havířov … U Haldy 186, 735 14 Orlová … Úvozní 29, 735 31 Bohumín … Seifertova 754, 739 61 Třinec …  Wolkerova 309, 735 81 Bohumín … Úzká 43, 737 01 Český Těšín …  U Bažantnice 45, 735 06 Karviná …  U Křížů 38, 736 01 Havířov …  V Poli 121, 735 14 Orlová …  U Zborůvky 40, 736 01 Havířov …  Marušky Kudeříkové 34, 736 01 Havířov …  Valašská Bystřice 448, 756 27 Valašská Bystřice …  Horní Bečva 617, 756 57 Horní Bečva … Družstevní II 541, 687 25 Hluk … Vlčnov 538, 687 61 Vlčnov … Hradská 3027, 760 01 Zlín … Nemocniční 956, 755 01 Vsetín … Horní Valy 2057, 688 01 Uherský Brod … Nivy 228, 763 26 Pozlovice … Pod Léštím 775, 763 26 Luhačovice … Sušilova 969, 687 71 Bojkovice … L. Výducha 505, 763 21 Slavičín … Na Vyhlídce 804, 763 31 Brumov-Bylnice – Brumov … Luční 948, 766 01 Valašské Klobouky … Lidečko 494, 756 12 Lidečko …  Podřevnická 422, 763 11 Želechovice nad Dřevnicí …

Recommended Posts

Leave a Comment