Čištění a impregnace markýz Praha 3

 In Nezařazené

Firma  A SERVIS LIPKA, s. r. o. dokáže svým zákazníkům zajistit celou řadu služeb mezi, které patří i mytí a čištění markýz v Praze 3. Mytí a čistění markýz v Praze 3zajišťují naši pracovníci, kteří byli odborně proškolení. Tito zaměstnanci mají platnou licenci na práci ve výškách s využitím speleologické a horolezecké techniky. Naši kmenový zaměstnanci, kteří vykonávají čištění a impregnace markýz v Praze 3ve výškách, byli proškoleni dle nařízení vlády a podle § 134 odst. 2 a podle § 134 c odst. 2 zákona č. 65/1965 Sb. zak. pr. ve znění zákona č. 155/2000 Sb. o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádů z výšky nebo do volné hloubky. Čistíme markýzy plastové i látkové. Látkové markýzy jsou náročnější oproti plastovým markýzám. Čištění a impregnace markýz Praho 3provádíme podobnou metodou, kterou používáme i při čištění koberců. Látkové markýzy čistíme za využití kotoučového stroje. Na povrch markýz je nanesena velmi kvalitní a účinná čistící chemie Bosch RTS, která je následně kartáčována pomocí kotoučového stroje. Jakmile je celá markýza důkladně vykartáčována, veškerou nečistotu a vlhkost odsajeme vysoce výkonným vysavačem s úzkou hubicí. Čištění a impregnace markýz Praha 3není jedinou nabízenou službou naší firmy, mezi další patří například: denní a pravidelné úklidy domu, bytu, kanceláře, firmy aj., úklidy o stavebních činnostech v Praze 3, úklidy po malířích a řemeslnících v Praze 3, mytí oken v Praze 3, mytí a čištění žaluzií v Kladně, strojové čištění koberců, čalounění v Praze 3, čištění a voskování podlah v Praze 3, odstraňování graffiti a nanesení antigrrafiti nátěru v Praze 3.

Podobné zakázky jsem realizovali také ve městech:  Radlice, Satalice, Královice, Praha 8, Lipence, Zlíchov, Praha 1, Lhotka. Bráník, Jinonice, Lochkov, Záběhlice, Praha 2, Přední Kopanina, Hlubočepy, Svépravice, Lahovice, Vinoř, Praha 3, Holešovice, Pitkovice, Letná, Vokovice.

 

Pro naše zákazníky firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., která se zaměřuje na úklidové práce, poskytuje mimo jiné mytí a čištění markýz včetně jejich impregnace ve Znojmě. Markýzy umyjeme a vyčistíme plastové i látkové. Plastové markýzy jsou oproti látkovým na čištění a celkovou údržbu jednodušší. Čištění markýz ve Znojmě provádíme podobnou metodou, kterou využíváme i pro vyčištění a vytepování čalounění, koberců a podobně. Markýzy, které jsou látkové, vyčistíme za použití speciálního kotoučového stroje. Na povrchu nejprve necháme chvíli působit velmi účinnou a kvalitní čistící chemii Bosch RTS, kterou následně vykartáčujeme kotoučovým strojem. Poté, co je celá markýza důkladně vykartáčována, veškeré nečistoty a vlhkost odstraníme pomocí vysoce výkonného vysavače s úzkou kobercovou hubicí. Mytí a čistění markýz ve Znojmě zajišťují naši pracovníci, kteří byli odborně proškolení. Tito zaměstnanci mají platnou licenci na práci ve výškách s využitím speleologické a horolezecké techniky. Naši kmenový zaměstnanci, kteří vykonávají čištění a impregnace markýz ve Znojmě ve výškách, byli proškoleni dle nařízení vlády a podle § 134 odst. 2 a podle § 134 c odst. 2 zákona č. 65/1965 Sb. zak. pr. ve znění zákona č. 155/2000 Sb. o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádů z výšky nebo do volné hloubky. Kromě čištění a impregnace markýz ve Znojmě naše firma dokáže zajistit svým zákazníkům i denní a pravidelné úklidy domu, bytu, kanceláře, firmy aj., úklidy o stavebních činnostech ve Znojmě, úklidy po malířích a řemeslnících ve Znojmě, mytí oken ve Znojmě, mytí a čištění žaluzií ve Znojmě, strojové čištění koberců, čalounění ve Znojmě, čištění a voskování podlah ve Znojmě, odstraňování graffiti a nanesení antigrrafiti nátěru ve Znojmě.

Podobné zakázky jsem realizovali také ve městech:

Recommended Posts

Leave a Comment