VÝŠKOVÉ PRÁCE

 

Čištění a mytí ve výškách provádíme pomocí horolezecké a slaňovací techniky 

Firma STROJOVÉ ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ PRAHA nabízí pro své zákazníky komplexní služby širokého spektra a to i služby umývání a čištění ve formě výškových prací. Provádíme nejen klasické umývání oken a kovových konstrukcí ve výškách, ale také čištění fasád u vysokých budov. Pro lehce přístupná místa používáme teleskopické tyče o délce až 9m , výškové práce provádíme pomocí žebříků, vysokozdvižných plošin, či horolezecké techniky.

Vždy se snažíme uskutečnit ta nejrychlejší a nejekonomičtější řešení v provedení zakázky. Pro výškové práce máme tým profesionálních pracovníků, kteří jsou pro tuto práci odborně vyškoleni. Náš tým horolezců má certifikace a školení dle platné vyhlášky § 134 odst. 2 a podle § 134c odst. 2 zákona č. 65/1965 Sb. Zák. pr. ve znění zákona č. 155/2000 Sb. o bezpečnosti a zdraví při práci. Svoji profesi provádějí již řadu let a striktně dodržují bezpečnost práce. Pro výškové práce využívají své zkušenosti a jsou schopni řešit práce ve výškách, které jsou pro jiné firmy neřešitelné. Výškové mytí oken, fasád, konstrukcí jsme schopni zajistit po celé České republice, Slovensku, Rakousku a Německu. 

ČIŠTĚNÍ FASÁD – NATÍRÁNÍ FASÁD VE VÝŠCE POMOCÍ HOROLEZECKÉ TECHNIKY

 

Provádíme čistění omítek, fasád a pláště budov, tmelíme a realizujeme i drobné opravy fasád a omítek. Na malby a na opravy fasádách používáme kvalitní fasádní barvy firmy Weber, který nabízí širokou paletu barevných odstínů splňující nejen moderní technické, ale i aktuální architektonické požadavky. Aplikujeme penetrace a úpravu podkladu povrchu, tryskáme a sjednocujeme povrchy fasád tlakovou vodou, detailně čistíme fasády z ušlechtilých přírodních materiálů, umělého kamene a obkladů speciální chemií po celém území České republiky.

Váš dům nebo jiný objekt kompletně zbavíme kteréhokoliv znečištění na zdech jako například graffiti, skvrny od barev, organická nečistota, atd. V odstraňování graffiti máme mnohaleté zkušenosti a naše technologie má 100% úspěšnost.

Více o odstraňování graffiti se dozvíte v sekci na našich webových stránkách. Při běžném znečištění, fasády umýváme ve výšce ručně v ceně od 44,-Kč/m², na fasády silně znečištěné používáme vysokotlakou pistoli za použití aktivní čistící složky Flamil super 3 od 64,-Kč/m². Jestliže se objeví skvrny, které nejdou odstranit žádnou technologií, doporučujeme opravu fasády nanesením vhodné barvy od 290,-Kč/m². Navštivte naše webové stránky a v sekci antigraffiti, najdete více informací o ochraně fasád a prevenci před graffiti. Pokud se na Vašem objektu často vyskytují graffiti a nebo jiné druhy znečištění, nejvhodnějším řešením je antigraffitová ochrana, která spolehlivě ochrání Vaši fasádu.

ČIŠTĚNÍ FASÁD – DOSTUPNÉ ZE ZEMĚ

 

Čištění fasád provádíme pískováním, pískováním granitem, pískováním lehkými abrazivy – vlašskými ořechy, pískováním speciální pískovačkou W/125 s řiditelným tlakem, na pískování a restaurování soch, historických objektů, na pískování citlivých přírodních materiálů, pískovce, vápence, opuky, travertinu, teraca.

Pískování interiérů a exteriérů budov, krovy, stropy, vše zašlé, fasády a pláště budov. Čištění a mytí ve výškách provádíme pomocí horolezecké a slaňovací techniky, nebo pomocí hydraulických ramen pojízdných montážních plošin, práce ve výškách. Čištění, tryskání a mytí fasád, stěn, průčelí, portálů a plášťů budov, hal, průmyslových hal, sendvičových plášťů, plechových stěn a opláštění, betonových stěn, prosklených stěn, polykarbonátových stěn, luxferových a kopilitových stěn, zámkových dlažeb, dlažeb a obkladů, chodníků, předokenních žaluzií, slunolamů a ocelových konstrukcí. Čištění provádíme mytím, takovým mytím, tlakovým mytím s aktivní čistící složkou, tlakovým mytím sodou – systémem zásobníku Armex.

U odstranění graffiti z povrchů neošetřených antigraffiti nátěrem nebo nástřikem musíme upozornit, že úspěšnost odstranění se pohybuje od 60 – 90 %. Po odstranění graffiti zůstávají na některých místech obrysy, které se nedaří ani při opakovaných pokusech odstranit. Nabízíme alternativní řešení v podobě nátěru fasádní barvou.

Jsme schopni zajistit 90% shodu barvy nátěru se stávající barvou fasády a natření jakkoliv velkých ploch, i ve výškách. K nátěrům používáme kvalitní barvy firmy Weber. Nabízí širokou paletu barevných odstínů splňující aktuální architektonické požadavky a moderní technologie. Při nátěru je v ceně zahrnuto i čištění fasády vysokotlakou vodou (ve stejné výměře jako nátěr, pokud není jiná domluva).

 

POSTAVEBNÍ ÚKLID

 

Naše firma realizuje i většinu druhů postavebního úklidu. Prostory důkladně zbavíme prachu po řemeslnících a nečistot po malování, kvalitně umyjeme všechny skleněné plochy a jiné omyvatelné povrchy, strhneme polepy, nakonec hloubkově vyčistíme, popřípadě i navoskujeme podlahu.

V těchto činnostech má náš profesionální tým kvalitní zkušenosti zejména z obchodních center, kde našim stálým klientům tyto služby poskytujeme pravidelně po rekonstrukcích nebo před otevřením nové provozovny. Máme tým vysoce kvalifikovaných kmenových pracovníků, proto pro nás není problém zajistit rychlý úklid jakkoliv rozsáhlých prostor kdekoliv na území Čech a Slovenska. 

DALŠÍ ČINNOSTI

 

Naše firma STROJOVÉ ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ PRAHA se zabývá velkou řadou úklidových prací po celé České republice, Slovensku, Rakousku a Německu. Jsme schopni zajistit našim zákazníkům tyto služby: Mytí a čištění oken a výloh, dále mytí a čištění oken a prosklených ploch ve výšce pomocí horolezecké techniky, nebo z hydraulických ramen a montážních plošin.

Mytí a čištění oken, rámů, parapetů, výloh, výkladců, oken a prosklených ploch ve výšce, práce mytí a čištění ve výšce, mytí a čištění oken pomocí horolezecké a slaňovací techniky, mytí a čištění oken pomocí hydraulických ramen montážních plošin, výškové práce mytí a čištění oken, skleněných a prosklených ploch ve výšce, skleněných tabulí, skleníků, zimních zahrad, prosklených budov a domů, parkovacích domů, obchodních center, výloh provozoven obchodních center a výloh v ulicích města, vitrín, prosklených schodišť, světlíků, luxferů, copilit, polykarbonátů, skleněných přístřešků, skleněných a prosklených stěn budov a provozoven, opaxitové obklady, log, poutačů, skleněných portálů, vývěsních štítů, skleněných podkladů log, prosklených a skleněných výtahů a zdviží, skleněných a prosklených zábradlí, zábran a plotů, skleněných a prosklených stropů a podlah, epoxidové podlahy – stěrky, zrcadel a zrcadlových stěn, mříží a rolet, hladkých stěn, skleněných světel a lustrů, všech rozvodů vody, klimatizace, elektřiny, plynu, odpadů nad prodejní plochou. Sundání, stržení a odstranění z výloh, výkladců, oken a skleněných tabulí všech polepů, lepidel, silikonů, barev po přestavbách a rekonstrukcích prodejen a provozoven v obchodních centrech a na ulicích měst. Stržení a odstranění z výloh, výkladců, oken a skleněných tabulí folií, ochranných folií, samolepek, bannerů, reklamních polepů a polepů akcí.

Oškrábání a vyčištění barev a silikonů po rekonstrukcích výloh a zbytků lepidel po stržených polepech, foliích, polepech reklam a polepech akci korundovými žiletkami. Mytí a čištění oken, výloh a prosklených ploch po malování, řemeslech, malířích, rekonstrukcích, stavbě, přestavbě, výměně skel a výloh, před otevřením provozovny, při otevření nové provozovny a obchodu. Mytí a čištění oken v domácnosti, ve firmě, v obchodě, provozovně, v bytě, na domě a v rodinném domě. Umývání a čištění plastových oken, kastlových oken, balkonových oken, ventilaček, střešních oken, neotvíratelných oken, skleněných stěn, výtahů, kanceláří. Servisní mytí a čištění oken a výloh.

Jednorázové mytí a čištění oken a výloh. Nárazové mytí oken, výloh, log, poutačů, vývěsních štítů, mříží, rolet, žaluzií, venkovních předokenních žaluzií, zrcadel, zrcadlových stěn, reklam, solárních panelů, výloh provozoven obchodních center. Provádíme tepování a strojové čištění koberců, strojové čištění podlah, voskování podlah, ruční tepování čalouněného nábytku, sedacích souprav a matrací.

Specializujeme se i na čištění fasád od plísní, mechů, sporů ze zateplených domů, a to velmi progresivní technologií LSG, tzv. nátěrem LSG dosáhneme toho, že zamezíme tvořící se vlhkosti, která způsobuje růst a tvorbu zelených sanitrů a zamezíme a odstraníme stávající mikrobiální napadení. Tato funkce je založena na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. Zaměřujeme se také na pískování, což je abrazivní metoda čištění, která se úspěšně používá pro čištění fasád, cihelných zdí, pomníků, obkladů, dlažeb, schodů od nátěru, zašlé špíny, mechu, řas, graffitů, odstraňování nátěrů a koroze ze železných a ocelových konstrukcí, olejových skvrn apod.

Pro tyto všechny případy je nejvhodnější způsob, použít speciální pískovačku W 1-40 a obraziva tj. jemný písek, granit, slupky z vlašských ořechů. Kdy dopadem abraziva na povrch dochází k odstranění usazených nečistot, omítek či starých nátěrů či graffiti. Metodu pískování lze použít i pro čištění fasád historických budov či památek, která je schválená českým památkovým ústavem. Pokud Vás zajímají další naše činnosti či potřebujete se poradit, prohlédněte si naše internetové stránky nebo nás přímo kontaktujte.