NÁTĚR PROTI PLÍSNÍM

Trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní 

LSG PROFESIONÁLNÍ OCHRANNÝ NÁTĚR ZAMEZUJÍCÍ VÝSKYTU PLÍSNÍ A BAKTERIÍ

 

Naše firma STROJOVÉ ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ PRAHA realizuje čištění fasád od plísní, mechů, sporů ze zateplených domů, a to velmi progresivní technologií LSG. Nátěr proti plísním se nejčastěji využívá ve vlhkých nemovitostech, které jsou nedostatečně nebo nepravidelně vytápěny.

Dále mají svoje opodstatnění v potravinářských provozech a místnostech a je určený i do zdravotnických provozoven. Rovněž je vhodný v prostorách, v nichž se skladuje prádlo či jiné textilie. Plíseň se může objevovat i na konstrukcích nebo oknech. 

PRINCIP FUNGOVÁNÍ NÁTĚRU LSG

 

Nátěr proti plísním LSG má po zaschnutí iontový náboj, který při přiblížení buňky mikroorganismu začne vytvářet s důležitými ionty v buněčné stěně mikroorganismu iontové můstky. Touto interakcí dochází k oslabení pevnosti buněčné stěny mikroorganismu na úroveň, kdy už není schopná udržet nitrobuněčný tlak. V tento okamžik dochází k protržení buněčné stěny.

Díky tomu nátěr proti plísním trvale chrání sebe a tím i ošetřený povrch proti napadení mikroorganismy. Podobně jako propíchnutí balónku naplněného vodou špendlíkem. Takto vytvořený princip fungování je naprosto revoluční a docílíte tak ochrany zdiva po dobu 4 – 6 let. V další omezené míře bude fungovat cca do 10 let.  

PODROBNÝ POPIS NÁTĚRU

 

Místo napadené plísní se vydezinfikuje ekologickým prostředkem bez chlóru, bez bělícího účinku, který má dlouhou dobou působení. Po odstranění nečistot a biotického napadení se aplikuje ochranný nátěr LSG přímo na stávající povrchy, které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní.

Po důkladném zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření. Nátěr proti plísním lze aplikovat ve vnitřních i vnějších prostorách na různé typy omítek, disperzní a silikátové barvy, betony, keramické obklady, dřevo, OSB desky, umakart a podobné materiály. 

STROJOVÉ ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ PRAHA VÁM MŮŽE POSKYTNOUT DALŠÍ SLUŽBY:

 

Naše mezinárodní společnost STROJOVÉ ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ PRAHA realizuje řadu úklidových služeb jako je denní a pravidelný úklid domácností, kanceláří, rezidencí či firem, úklid po stavebních činnostech, strojové čištění a voskování podlah. Specializujeme se na strojové čištění a tepování koberců, ruční čištění čalouněného nábytku, provádíme také mytí, čištění, leštění oken, dále na okna nanášíme nanoimpregnaci tzv. nešpinavou úpravou, která je obzvlášť vhodná pro okna se špatnou dostupností, čistíme a myjeme okna a skleněné výplně ve výškách.

Po dohodě čistíme rolety, lamely a markýzy. Odstraňujeme nedovolené polepy z prosklených ploch, odstraňujeme graffiti, aplikujeme antigraffiti nátěry, opravujeme, natíráme a čistíme fasády. Zaměřujeme se také na pískování, což je abrazivní metoda čištění, která se úspěšně používá pro čištění fasád, cihelných zdí, pomníků, obkladů, dlažeb, schodů od nátěru, zašlé špíny, mechu, řas, graffitů, odstraňování nátěrů a koroze ze železných a ocelových konstrukcí, olejových skvrn apod.

Naše služby provádíme po celé České Republice, Slovensku, Rakousku a Německu. Pokud Vás zajímají další naše činnosti či potřebujete se poradit, prohlédněte si naše internetové stránky nebo nás přímo kontaktujte.