MYTÍ VÝLOH

 

Dokážeme velmi kvalitně odstranit z vašich výloh bez jakéhokoliv poškození folie a výlepy 

Mytí a leštění výloh včetně impregnace zajišťujeme pro spoustu velkých i menších firem na celém území České republiky, Slovensku, Rakousku a Německu. Službu provádíme pravidelně i jednorázově ve firmě, v hotelu, obchodních domech apod. Firma STROJOVÉ ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ PRAHA nabízí kvalitní mytí, čištění a leštění výloh. 

MYTÍ A LEŠTĚNÍ VÝLOH

 

Mytí a leštění výloh naše firma STROJOVÉ ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ PRAHA zajišťuje na všech obchodních centrech. V jednotlivých obchodních centrech zajišťují profesionální služby naši pověření a proškolení zaměstnanci, kteří jsou u nás zaměstnáni v hl. poměru. Nezaměstnáváme brigádníky.

Na tuto skutečnost jsme hrdí. Provádíme mytí výloh pro naše zákazníky v systému servisního čištění. U provozoven které se nově otevírají, zajišťujeme mytí výloh před otevřením provozovny dle přesného požadavku našeho zákazníka. Mytí výloh po malování, řemeslnících a řemeslech jsme schopni vykonat v jakémkoli určeném čase. Mytí výloh po stavební činnosti začíná stržením folií a polepů, odstraněním hrubých nečistot z prosklených ploch a oškrábáním zbytků lepidel a polepů korundovými žiletkami cca 10 – 15 cm ve své šířce.

Mytí a leštění výloh provádíme jednorázovými akcemi, nebo v servisních cyklech 1x za 14 nebo za 30 dnů. Dále je možno mytí výloh provádět i v servisu 1x 90 dní a 1 x 120 dní, nebo nepravidelně v časech, které si zvolí sám zákazník. Naše firma zajišťuje servisní čištění pro velké i malé firmy po celém území České a Slovenské Republiky, v Rakousku a v Německu. Je možné toto čištění a mytí výloh realizovat i mimo obchodní centra pro širokou řadu zákazníků.

Při mytí výloh je důležité na začátku dobře umýt rám, po té profesionálně saponátovým roztokem umýt a odmastit skla. Když dobře umyté výlohy a prosklené plochy proschnou, tak je na závěr vyleštíme čistým a suchým bavlněným hadrem. Když dodržíme tento jednoduchý technologický postup výlohy vypadají dlouhou dobu dobře. Ve výsledku je to způsobeno tím, že nepoužíváme žádná leštidla.

Tímto jednoduchým trikem, že se výlohy a skleněné plochy vyleští na sucho, jsou prakticky 100% čistá a pokud se postupně znečisťují a zapráší se, jedná se o souvislou vrstvu a znečištění není tak viditelné. I když už jsou výlohy částečně špinavé, máte pocit, že jsou pořád téměř čistá. Pokud použijeme leštidlo, budou za jistý čas na výlohách vidět kola a tahy jak se leštily. Pokud se výlohy dobře neumyjí a nebo se rozleští čmouhy po mírném zaprášení je vidět jak a kam se zbytky původní špíny rozleštily.

 

MYTÍ A ČIŠTĚNÍ VÝLOH VE VÝŠKÁCH

 

Mytí a čištění oken ve výškách patří mezi úklidové služby poskytované naší mezinárodní úklidovou firmou STROJOVÉ ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ PRAHA. Naši odborně kvalifikovaní pracovníci dokážou umýt jakkoliv velkou prosklenou plochu i ve výškách a v těžko přístupných místech pomocí vysokozdvižné techniky, lešení nebo certifikovaných horolezců odborně vyškolených dle platné vyhlášky § 134a odst. 2 a podle § 134c odst. 2 zákona č. 65/1965 Sb., zák. práce ve znění zákona č. 155/2000 Sb., o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádu z výšky nebo do volné hloubky. Naše firma umí kdykoliv zajistit mytí výloh a ostatních skleněných ploch i ve velkém rozsahu do dohodnutého termínu.

Jsme schopni zajistit mytí a čištění výloh ve výškách běžně znečištěných, ale i po stavebních úpravách, po malířích a při generálních úklidech nebo před kolaudacemi. Umyjeme výlohy vždy profesionálně bez jakýchkoliv šmouh.

Navíc nabízíme aplikaci samočisticí hydrofobní impregnaci, která Vaše výlohy ochrání před nepříznivými vlivy UV záření, rzí a hmyzem. Tato nanovrstva chrání Vaše prosklené plochy, prodlužuje jim životnost a doporučujeme GSP impregnaci aplikovat na skleněné výplně, které jsou těžce přístupné a ve výškách. Naším zákazníkům nejčastěji doporučujeme mytí a čištění výloh ve výškách z hydraulického ramene nebo montážní plošiny.

Pomocí hydraulické plošiny nebo ramene máme k čištěné výloze nebo prosklené ploše lepší přístup a náš zaměstnanec je schopen výlohy nebo prosklené plochy lépe a kvalitněji umýt a očistit. Provádění mytí výloh pomocí horolezecké a speleologické techniky volíme v krajním případě, pokud není možnost provést vyčištění a mytí výloh z hydraulického ramene anebo z vysokozdvižné plošiny. Na celé řadě zakázek jsme schopni nabídnout našim zákazníkům příznivější cenu za mytí a čištění výloh ve výškách z hydraulického ramene nebo z vysokozdvižné plošiny.

 

ODSTRANĚNÍ POLEPŮ ZE SKLENĚNÝCH POVRCHŮ

 

Nepoškození skleněné plochy je zajištěno použitím korundové žiletky s průměrem nejméně 10 cm. Nekvalitním nářadím při odstraňování, škrábání a sundávaní tvrdých nečistot, strhávání folií, škrábání zbytku lepidel a neškoleným personálem dochází k nevratným poškozením.

V současné době se montují a osazují tabule prosklených ploch a oken, které na svém povrchu mají speciální jemně kovovou vrstvu, která může být neodborným zásahem čištění výloh a prosklených ploch nenávratně poškozena. Velmi často se již stalo, že odstraňovaný polep nebo hrubá nečistota z výloh nebo prosklených ploch se čistil jiným nástrojem než širokou, velmi ostrou korundovou žiletkou a došlo k nenávratné škodě, výlohy  a prosklené plochy byly poškrábány a zničeny.

Není neobvyklé, že odstraňování polepů z výloh a prosklených ploch provádí neodborně nezaškolený pracovník, který provede poškrábání výloh takovým způsobem, že jsou rýhy na výlohách a prosklených plochách zcela viditelné. Nejčastěji jsou patrné a viditelné škody na vyčištěných výlohách a prosklených plochách po nasvícení výloh a prosklených ploch reflektory. Nikdy proto nedovolte odstraňovat plakáty, polepy, folie, lepidlo z pod folií, hrubé nečistoty, barvy z výloh a prosklených ploch nezaškolenými zaměstnanci, kteří na tuto práci nejsou vybaveni potřebným nářadím. 

IMPREGNACE VÝLOH

 

Chcete mít dokonale čisté výlohy s dlouhotrvajícím účinkem a máte výlohy na špatně přístupných místech? My pro Vás máme snadné řešení, jak udržet Vaše výlohy a skleněné výplně dlouhou dobu čisté. Technologie GlasProtec je dvoufázová hydrofobní nanotechnologická impregnace na lihové bázi.

Má ochranný účinek proti vodě a špíně založený na principu lotosového efektu. Na vodovzdorné nanovrstvě dochází ke shlukování vody a špíny do kuliček a odvalování z povrchu samospádem nebo prouděním vzduchu. GlasProtect způsobuje hydrofobizaci, olejofobizaci a samočistící schopnost ošetřeného skla.

V první fázi musíme důkladně očistit a odmastit prosklené plochy. V druhé fázi ošetříme skleněné plochy pomocí technologie NANOCLEAN – naneseme na plochy a necháme 20 minut zaschnout a po té poprvé důkladně vyleštíme. Ve třetí fázi na takto připravený povrch již můžeme nanést a rozetřít hydrofobní impregnaci GlasProtect, kterou po druhé vyleštíme do vysokého lesku.

Poté, co je skleněný povrch ošetřen GlasProtectem se umývá pouze čistou vodou – není nutné používat čisticí prostředky. Tato impregnace je vhodná i na ošetření reklamních log. Tato Nano vrstva je odolná teplotám do cca 450°C. Spojením nano částic s podkladem je vytvořen absolutně spolehlivý ochranný mechanismus pro povrch. Nano formátovaný povrch zůstává ovšem paropropustný . To nám umožňuje vytvořit díky nanotechnologii hydrofobní, olejofóbní a acidofobní úpravu povrchu. U impregnace GSP garantujeme záruku 2 roky.

Životnost je podmíněna klimatickými podmínkami, předpokládaná životnost dle klimatické námahy je zpravidla delší 4-5 let. Naše úklidová firma přistupuje individuálně ke každé zakázce, s námi se dohodnete na malém i na velkém úklidu. Nabízíme hlavně spolehlivé pracovníky, lidský přístup, z čehož plyne minimální fluktuace a následně minimální počet reklamací.