MYTÍ OKEN

 Používáme moderní techniku a účinné a zároveň šetrné čistící značkové prostředky

Mytí, čištění a leštění oken naše úklidová firma STROJOVÉ ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ PRAHA provádí v bytech, domácnostech, rodinných domech, komerčních prostorách a ve firmách. Myjeme všechny druhy oken, výlohy a jiné prosklené plochy. Naši zaměstnanci postupují velmi ohleduplně k okolí a svoji práci vykonávají tak, aby nedošlo k poškození. Pro naše zákazníky myjeme, čistíme a leštíme běžně znečištěná okna nebo okna, které se potřebují zbavit silných nečistot například po malířích, řemeslnících po stavbě a rekonstrukcích. Nejčastějším servisním cyklem je mytí výloh 1x za 14 nebo za 30 dnů, ale také nepravidelně. Čištění realizujeme tzv. trikem suchého leštění. Nikdy k naší práci nepoužíváme leštící přípravky. Okna leštíme pouze na sucho a tím je zaručeno, že okna zůstanou déle čistá. 

ČIŠTĚNÍ A LEŠTĚNÍ PROSKLENÝCH POVRCHŮ

 

Mytí a čištění oken realizujeme tzv. trikem suchého leštění. Zásadně k naší práci nepoužíváme leštící přípravky. V první fázi skla umyjeme od hrubé špíny včetně rámů a parapetů. Odstraníme různé polepy, ochranné fólie, samolepky, bannery ze všech prosklených ploch. V druhé fázi postup opakujeme na čisto, k tomu používáme moderní techniku a účinné a zároveň šetrné čistící značkové prostředky. V třetí fázi skleněnou plochu necháme proschnout a následně leštíme na sucho čistou bavlněnou plenou. Mytí a čištění oken, výloh, a prosklených ploch ve výšce provádíme pomocí horolezecké a slaňovací techniky nebo  hydraulických ramen montážních plošin. Technické vybavení a vše potřebné na umytí oken a jejich těžko dostupných míst si sami zajistíme. Při práci ve výškách je nutné, aby takové práce zajišťovali odborně školení pracovníci, kteří mají platné licence na práci ve výškách. Naši zaměstnanci jsou profesionálové a vědí jak správně ošetřit povrchy, aby nedošlo k poškození majetku u zákazníka. Realizujeme také čištění rolet, lamel, žaluzií a markýz. 

CENOVÉ RELACE NAŠICH SLUŽEB

 

Dále na okna nanášíme samočistící nanoimpregnaci tzv. nešpinavou úpravou, kterou aplikujeme na skla pomocí technologie GlasProtect. Tato hydrofobní impregnace je obzvlášť vhodná pro okna se špatnou dostupností. Mimo jiné můžete využít i další naše služby, a to strojové hloubkové čištění koberců a strojové čištění podlah.Voskujeme zejména dlažby, linolea, marmolea, lité podlahy, plovoucí podlahy, kamenné i přírodní podlahy. Odstraňujeme graffiti nebo nanášíme ochranu proti graffiti. Zaručujeme důkladnost, spolehlivost a individuální přístup k Vašim požadavkům a potřebám. Pokud Vás zajímají další naše činnosti, prohlédněte si naše internetové stránky nebo nás přímo kontaktujte na tel.č.