ČIŠTĚNÍ PODLAH

 

Kvalitní strojové čištění podlah zaručí kotoučový stroj, který má vysoký přítlak na podlahu 

STROJOVÉ ČIŠTĚNÍ PODLAH

 

Díky dlouholetým zkušenostem a odbornému zázemí naše mezinárodní společnost STROJOVÉ ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ PRAHA poskytujeme strojové čištění podlah nejen firmám, ale i soukromým osobám. Zaměstnanci naší úklidové firmy jsou proškolení profesionálové, kteří vědí jak správně, systematicky a kvalitně ošetřit povrchy podlah. Generální, strojové a dezinfekční čištění podlah zajišťujeme pro spoustu velkých i menších firem na celém území České republiky, Slovenska, Německa a Rakouska. Požadovanou zakázku jsme schopni zajistit v krátkém termínu s kompletním servisem.

Podlahy čistíme kombinací moderních strojů, tzv. strojovou metodou. Využíváme moderní kotoučové stroje, na které můžeme použít nástavec tzv. držák padů nebo silonový kartáč a vysokotlaké turbo vysavače. Tím jsme získali nejúčinnější a nejefektivnější metodu pro čištění podlahových ploch a podlahy zůstanou vždy čisté, dezinfikované, zbaveny nežádoucích pachů a všech povrchových či hrubých nečistot. Čistíme strojově různé druhy podlah, a to dlažby, linolea, marmolea, plovoucí podlahy, betonové podlahy, lité podlahy, kamenné podlahy, atd.

Kvalitní strojové čištění podlah zaručí kotoučový stroj, který má vysoký přítlak na podlahu a to cca 40 kg. Je možné na jeho hlavu přidat ještě závaží o hmotnosti 10 až 15 kg. Pro strojové čištění podlah Praha je důležité používat kvalitní šetrné čistící chemie. Pro podlahu je důležité, aby chemie byla co nejšetrnější a splnila požadovaný cíl. Naše úklidová firma k hloubkovému čištění podlah používá vždy zásaditou chemii. V některých případech používáme kyselou chemii, ale to jen při čištění podlah po stavebních činnostech a rekonstrukcích. Kyselá chemie je velmi agresivní a dokonale odstraní z povrchu podlah veškeré vápenaté a cementové závoje, zbytky stavebních nečistot a povlaků. Pro jiné čištění ji nelze použít a nedá se použít ani při čištění po stavebních pracích v případě přírodních a kamenných podlah. Strojové čištění podlah můžete využít pro detailní vyčištění linolea, marmolea, dlažby, litých podlah, plovoucích podlah i betonových podlah.

U znečištěných podlah je velice důležité zvolit správné složení chemie. Postupujeme tak, že zkoušíme nanést více druhů výkonné čistící chemie od firmy Bosch, a to od nejslabší k silnější, až do doby, kdy naši zaměstnanci poznají, že splní požadovanou reakci pro správné vyčištění. Kotoučovým strojem důkladně propereme podlahu a jakmile je z povrchu podlahy veškerá špína odstraněna, podlahu opakovaně namočíme čistou vodou, abychom ji neutralizovali od zbylého chemického roztoku a necháme ji doschnout.

 

VOSKOVÁNÍ PODLAH

 

Na očištěnou plochu nyní doporučujeme nanést polymerový vosk, impregnaci nebo nano-impregnaci. Ve všech případech výrazně prodloužíte životnost podlahy včetně jejich spár, oživíte si barvy, lesk podlahy a usnadníte si úklid. Forma ochrany podlahy je na rozhodnutí zákazníka. V případě, že nevíte stále jakou ochranu si zvolit, rádi Vám s tím pomůžeme.

Při voskování podlahy Vám kotoučovým strojem naneseme průmyslový polymer (vosk), který vytvoří na podlaze kompaktní leštitelný ochranný protiskluzný film. Chrání podlahu před předčasným opotřebením a dodává podlaze hedvábný lesk. Na podlahu aplikujeme převážně pololesklý vosk PKD od německé firmy.

Tento vosk máme dlouhodobě osvědčený a má nejdelší trvanlivost cca 3 roky, záleží, jak je podlaha zatěžována. Při renovaci stávající podlahy ušetříte až o 50% náklady oproti položení zcela nové podlahy. Je možné, že máte na podlaze již starý, opotřebovaný vosk. Ani tato služba pro nás není problém, rádi Vám odstraníme starý vosk (polymer) z podlahy a naneseme Vám novou ochrannou polymerovou vrstvu a Vaše podlaha bude opět vypadat téměř jako nová.

Takto provedené ošetření je výrazně levnější než nově položená podlaha a uživatel profituje také z toho, že nečistoty odpuzující a extrémně odolný permanentní nátěr snižuje zároveň náklady na běžné čištění v dalších letech.

 

STROJOVÉ ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ PRAHA NABÍZÍ DALŠÍ SLUŽBY:

 

Našim zákazníkům můžeme poskytnout další služby z oblasti úklidu jako je denní a pravidelný úklid domácností, kanceláří, rezidencí či firem, úklid po stavebních činnostech, strojové čištění a voskování podlah. Jsme specialisti na strojové čištění a tepování koberců, ruční čištění čalouněného nábytku, provádíme také mytí, čištění, leštění oken, dále na okna nanášíme nanoimpregnaci tzv. nešpinavou úpravou, která je obzvlášť vhodná pro okna se špatnou dostupností, čistíme a myjeme okna a skleněné výplně ve výškách.

Po dohodě se zákazníky čistíme rolety, lamely a markýzy. Odstraňujeme nedovolené polepy z prosklených ploch, odstraňujeme graffiti, aplikujeme antigraffiti nátěry, provádíme drobné opravy fasád, nátěry fasád a také čistíme fasády. Zaměřujeme se i na pískování, což je abrazivní metoda čištění, která se úspěšně používá pro čištění fasád, cihelných zdí, pomníků, obkladů, dlažeb, schodů od nátěru, zašlé špíny, mechu, řas, graffitů, odstraňování nátěrů a koroze ze železných a ocelových konstrukcí, olejových skvrn apod.

Pokud Vás zajímají další naše činnosti či potřebujete se poradit, prohlédněte si naše internetové stránky nebo nás přímo kontaktujte na tel.č.